Sağlıklı ve kalıcı gülüşler için buradayız

Adres:

Meşrutiyet Caddesi. Kızılay/Ankara

10. DTİ ( DTİ implant sistemleri)

İmplant ve üst yapıların kalitesinde sürekliliği sağlamak için firmalar ve üniversiteler ile çalışmaya başlamıştır. Kusurların giderilmesine yönelik Ar-Ge araştırmaları hızla ilerlemektedir. Tasarım, kalite, ürün çeşitliliği ve paketlemedeki birçok yenilikle DTI, dünya çapındaki tüm diş hekimlerine implant cerrahisi ve restoratif ürünler sunmaktadır.

  1. DTİ ( DTİ implant sistemleri) bilgi arayışı, inovasyon yoluyla sürekli bir mükemmellik arayışını içerir. Bu sağlık hizmeti arayışı, biyoloji ve teknoloji arasında uyumlu bir bağlantı gerektirir. İdeal ürün tasarımı, doğal biyolojik mikrosistemlerin analizine ve yeni teknolojilerin geliştirilmesine yansıtılır. Doğada hayvanların çevreye uyum sağlama yeteneği çok önemlidir.

Örneğin, köpekbalığı derisinin benzersiz mikro yapısı, yüzerken akış direncini azaltır. DTI SLA aktif mikro yapısı, homojen bir ilk hücre dağılımı sağlar. DTI implantlarının makroskopik tasarımı, mükemmel implantasyon özellikleri sağlayan yüzey topografisine uygundur.

DTİ İmplant Sistemleri Neye Göre Uyarlanır?

  1. DTİ ( DTİ implant sistemleri) yüzey mikro pürüzlülüğü, osteoindüktif hücrelerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır. Birçok biyolojik yapı, mükemmel sağlamlıkları ile öne çıkar. Hem hafif hem de işlevseldirler. Stabil bir implant-osseointegrasyon, implant osseointegrasyon için önemlidir. Bu, rahat iyileşme için ısırma kuvvetlerini emmeye yardımcı olur. DTI’nin Ar-Ge departmanı, SLA’nın yüzey özelliklerini daha da geliştirmek için çeşitli üniversitelerle aktif olarak işbirliği yapmaya devam ediyor.

DTİ İmplant Nedir?

  1. DTİ ( DTİ implant sistemleri) sizlere sorunsuz hizmet vermeye devam etmektedir. Yerli implant markaları tercihinden yararlanmak isteyenler için bu harika bir seçenek olacaktır. İthal markalara göre daha uygun fiyat aralığında ürün tedarik adımlarını kısa sürede tamamlayabilirsiniz. 10. DTİ ( DTİ implant sistemleri)dünya çapında kullanılmaya başlanmıştır. Ayrıca gerekli tüm kalite kontrol adımlarını da geçmiştir. Bu nedenle dayanıklılık ve ağız anatomisi ile ilgili herhangi bir sorun olmayacağından emin olabilirsiniz. Ülkemizdeki çoğu diş hekimi bu implantı kullanmayı uygun görmektedir.
  2. DTİ ( DTİ implant sistemleri) tedavisinde kişilerin dikkat etmesi gereken bazı faktörler;
  • İmplant tedavisi basamaklarını incelerken kişinin ağız sağlığının ve genel fiziksel durumunun bu tedaviye uygun olup olmadığının kontrol edilmesi önemlidir.
  • Muayeneden hemen sonra söz konusu dişin temel yapısına göre muayene yapılır. Kaç implantın gerekli olduğunu belirleyin.
  • Çene kemiğinde vidalarla sanal bir kök oluşturulur ve üzerine protez kalıcı olarak yerleştirilir.
  • Bu tedavinin uygulanabilmesi için çenenin kemik yapısının sağlam olması gerekmektedir. Çene kemiği yapısının uygun olmadığı tespit edilir edilmez bölgede güçlendirme çalışmalarına başlanır.

Bu detayları göz önünde bulundurarak süreci daha sorunsuz ve kaliteli hale getirebilirsiniz. Diğer protetik tedavilerden en büyük farkı bu tedavi şeklinin kalıcı olmasıdır. Düzenli aralıklarla değiştirilmesi gerekmez. Uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Doğal Diş Etkisi Faktörü

  1. DTİ ( DTİ implant sistemleri) kullanım aşamalarına bakıldığında doğal dişlerin etkisini net bir şekilde yakalayacağınız söylenmektedir. Renk açısından dahi gerekli tüm kontroller sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilerek ağızdaki doğal dişlerin ve protez kısımların birbirinden farklı olmaması sağlanır. Bu doğal diş etkisi sayesinde hem çiğneme fonksiyonunu geri kazanabilir hem de verimliliği maksimuma çıkararak kısa sürede kaybettiğiniz güveni yeniden kazanabilirsiniz.

Dti implantına bakıldığında, diğer düzeltmelerden bir adım daha gerektirdiği fark edilir. Gerekli anestezi işlemlerinin yapılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Bu nedenle işlem sırasında herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. Bundan sonra ağrı kesicilerle iyileşme aşamasını kolayca tamamlamak için adımlar atın. Vücudunuzda gelişen herhangi bir semptomu alanında uzman bir doktorla paylaşmalısınız. Herhangi bir rahatsızlık hissederseniz, durumu doğrudan ifade etme hakkınız vardır. Bu işlemin temel amacı, ağzınızda oluşan tüm rahatsızlıklardan sizi korumaktır.

Bakım Süreci

  1. DTİ ( DTİ implant sistemleri)  bakım aşamaları uzman tarafından belirtilen unsurlara göre yapılmalıdır. İmplant yapısına zarar vermeyen bir uzman tarafından önerilen bir seçenek seçilmelidir. Günlük hayatta kullanılan birçok ağız bakım ürünü, implant gerektiren ağızlarda kullanıma uygun değildir. Hatta yalnızca klinik olarak onaylanmış ve yalnızca diş hekimleri tarafından belirli bir süre için sağlanan ürünleri kullanmak daha mantıklıdır. İmplant fiyatlarını ve doktor alternatiflerini tek tıkla görüntüleyebilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun dikkatli olmalı ve sadece alanında uzman kişilerle çalışmalısınız. Bu soru, uygulanacak operasyonun başarısını doğrudan etkileyecektir.

Dünyada sağlık alanında, yayınladıkları ve onayladıkları markaların güvenilirliği ile tescillenmiş bazı önde gelen kuruluşlar bulunmaktadır. Bunlardan biri ABD Sağlık Bakanlığı’na bağlı FDA kurumudur. Bir ürünün FDA onaylı olması, onu güvenle kullanabileceğiniz anlamına gelir. Sağlığınızı tehdit etmeyecek bir ürün olduğu güvenini verir. Bu noktada Dti implantın FDA onaylı olup olmadığını merak ediyorsanız Dti implant sistemi FDA onaylıdır. Markanın üretim tesisleri, yüksek teknoloji ürünü CNC makineleri ile donatılmıştır. Ürünleri ayrıca kullanım için FDA onayı ve CE sertifikası sunar.

Dti İmplant Tasarımı Nasıldır?

Bir Dti implantın neye benzediğini merak ediyorsanız, Dti implantların hibrit bir tasarımı vardır. Hem kök hem de silindirik tasarımlarda mevcuttur. Mükemmel astar stabilitesi sağlar. Ar-Ge departmanı yenilik yapmak için en son teknolojiyi kullanır. Bağımsız üniversitelerle ortaklık kurarlar ve etkinliklere sponsor olurlar. Hızlı iskelet entegrasyonu sağlayan NANO teknolojili SLA yüzeyi sayesinde kullanıcı kendini çok rahat hisseder. Son geliştirilen yüzey sayesinde başarılı sonuçlar sağlarlar. Dti implantlar diş hekimleri için de çok faydalıdır. Bu ürünün kullanımı oldukça pratik… Ameliyat setinde 397 frez bulunmaktadır. Bunlar uygulamanızda hem sizi hem de hastalarınızı çok rahat ettirir.

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.