Sağlıklı ve kalıcı gülüşler için buradayız

Adres:

Meşrutiyet Caddesi. Kızılay/Ankara

10. DTİ ( DTİ implant sistemleri)

İmplant ve üst yapıların kalitesinde sürekliliği sağlamak için firmalar ve üniversiteler ile çalışmaya başlamıştır. Kusurların giderilmesine yönelik Ar-Ge araştırmaları hızla ilerlemektedir. Tasarım, kalite, ürün çeşitliliği ve paketlemedeki birçok yenilikle DTI, dünya çapındaki tüm diş hekimlerine implant cerrahisi ve restoratif ürünler sunmaktadır.

 1. DTİ ( DTİ implant sistemleri) bilgi arayışı, inovasyon yoluyla sürekli bir mükemmellik arayışını içerir. Bu sağlık hizmeti arayışı, biyoloji ve teknoloji arasında uyumlu bir bağlantı gerektirir. İdeal ürün tasarımı, doğal biyolojik mikrosistemlerin analizine ve yeni teknolojilerin geliştirilmesine yansıtılır. Doğada hayvanların çevreye uyum sağlama yeteneği çok önemlidir.

Örneğin, köpekbalığı derisinin benzersiz mikro yapısı, yüzerken akış direncini azaltır. DTI SLA aktif mikro yapısı, homojen bir ilk hücre dağılımı sağlar. DTI implantlarının makroskopik tasarımı, mükemmel implantasyon özellikleri sağlayan yüzey topografisine uygundur.

DTİ İmplant Sistemleri Neye Göre Uyarlanır?

 1. DTİ ( DTİ implant sistemleri) yüzey mikro pürüzlülüğü, osteoindüktif hücrelerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır. Birçok biyolojik yapı, mükemmel sağlamlıkları ile öne çıkar. Hem hafif hem de işlevseldirler. Stabil bir implant-osseointegrasyon, implant osseointegrasyon için önemlidir. Bu, rahat iyileşme için ısırma kuvvetlerini emmeye yardımcı olur. DTI’nin Ar-Ge departmanı, SLA’nın yüzey özelliklerini daha da geliştirmek için çeşitli üniversitelerle aktif olarak işbirliği yapmaya devam ediyor.

DTİ İmplant Nedir?

 1. DTİ ( DTİ implant sistemleri) sizlere sorunsuz hizmet vermeye devam etmektedir. Yerli implant markaları tercihinden yararlanmak isteyenler için bu harika bir seçenek olacaktır. İthal markalara göre daha uygun fiyat aralığında ürün tedarik adımlarını kısa sürede tamamlayabilirsiniz. 10. DTİ ( DTİ implant sistemleri)dünya çapında kullanılmaya başlanmıştır. Ayrıca gerekli tüm kalite kontrol adımlarını da geçmiştir. Bu nedenle dayanıklılık ve ağız anatomisi ile ilgili herhangi bir sorun olmayacağından emin olabilirsiniz. Ülkemizdeki çoğu diş hekimi bu implantı kullanmayı uygun görmektedir.
 2. DTİ ( DTİ implant sistemleri) tedavisinde kişilerin dikkat etmesi gereken bazı faktörler;
 • İmplant tedavisi basamaklarını incelerken kişinin ağız sağlığının ve genel fiziksel durumunun bu tedaviye uygun olup olmadığının kontrol edilmesi önemlidir.
 • Muayeneden hemen sonra söz konusu dişin temel yapısına göre muayene yapılır. Kaç implantın gerekli olduğunu belirleyin.
 • Çene kemiğinde vidalarla sanal bir kök oluşturulur ve üzerine protez kalıcı olarak yerleştirilir.
 • Bu tedavinin uygulanabilmesi için çenenin kemik yapısının sağlam olması gerekmektedir. Çene kemiği yapısının uygun olmadığı tespit edilir edilmez bölgede güçlendirme çalışmalarına başlanır.

Bu detayları göz önünde bulundurarak süreci daha sorunsuz ve kaliteli hale getirebilirsiniz. Diğer protetik tedavilerden en büyük farkı bu tedavi şeklinin kalıcı olmasıdır. Düzenli aralıklarla değiştirilmesi gerekmez. Uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Doğal Diş Etkisi Faktörü

 1. DTİ ( DTİ implant sistemleri) kullanım aşamalarına bakıldığında doğal dişlerin etkisini net bir şekilde yakalayacağınız söylenmektedir. Renk açısından dahi gerekli tüm kontroller sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilerek ağızdaki doğal dişlerin ve protez kısımların birbirinden farklı olmaması sağlanır. Bu doğal diş etkisi sayesinde hem çiğneme fonksiyonunu geri kazanabilir hem de verimliliği maksimuma çıkararak kısa sürede kaybettiğiniz güveni yeniden kazanabilirsiniz.

Dti implantına bakıldığında, diğer düzeltmelerden bir adım daha gerektirdiği fark edilir. Gerekli anestezi işlemlerinin yapılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Bu nedenle işlem sırasında herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. Bundan sonra ağrı kesicilerle iyileşme aşamasını kolayca tamamlamak için adımlar atın. Vücudunuzda gelişen herhangi bir semptomu alanında uzman bir doktorla paylaşmalısınız. Herhangi bir rahatsızlık hissederseniz, durumu doğrudan ifade etme hakkınız vardır. Bu işlemin temel amacı, ağzınızda oluşan tüm rahatsızlıklardan sizi korumaktır.

Bakım Süreci

 1. DTİ ( DTİ implant sistemleri)  bakım aşamaları uzman tarafından belirtilen unsurlara göre yapılmalıdır. İmplant yapısına zarar vermeyen bir uzman tarafından önerilen bir seçenek seçilmelidir. Günlük hayatta kullanılan birçok ağız bakım ürünü, implant gerektiren ağızlarda kullanıma uygun değildir. Hatta yalnızca klinik olarak onaylanmış ve yalnızca diş hekimleri tarafından belirli bir süre için sağlanan ürünleri kullanmak daha mantıklıdır. İmplant fiyatlarını ve doktor alternatiflerini tek tıkla görüntüleyebilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun dikkatli olmalı ve sadece alanında uzman kişilerle çalışmalısınız. Bu soru, uygulanacak operasyonun başarısını doğrudan etkileyecektir.

Dünyada sağlık alanında, yayınladıkları ve onayladıkları markaların güvenilirliği ile tescillenmiş bazı önde gelen kuruluşlar bulunmaktadır. Bunlardan biri ABD Sağlık Bakanlığı’na bağlı FDA kurumudur. Bir ürünün FDA onaylı olması, onu güvenle kullanabileceğiniz anlamına gelir. Sağlığınızı tehdit etmeyecek bir ürün olduğu güvenini verir. Bu noktada Dti implantın FDA onaylı olup olmadığını merak ediyorsanız Dti implant sistemi FDA onaylıdır. Markanın üretim tesisleri, yüksek teknoloji ürünü CNC makineleri ile donatılmıştır. Ürünleri ayrıca kullanım için FDA onayı ve CE sertifikası sunar.

Dti İmplant Tasarımı Nasıldır?

Bir Dti implantın neye benzediğini merak ediyorsanız, Dti implantların hibrit bir tasarımı vardır. Hem kök hem de silindirik tasarımlarda mevcuttur. Mükemmel astar stabilitesi sağlar. Ar-Ge departmanı yenilik yapmak için en son teknolojiyi kullanır. Bağımsız üniversitelerle ortaklık kurarlar ve etkinliklere sponsor olurlar. Hızlı iskelet entegrasyonu sağlayan NANO teknolojili SLA yüzeyi sayesinde kullanıcı kendini çok rahat hisseder. Son geliştirilen yüzey sayesinde başarılı sonuçlar sağlarlar. Dti implantlar diş hekimleri için de çok faydalıdır. Bu ürünün kullanımı oldukça pratik… Ameliyat setinde 397 frez bulunmaktadır. Bunlar uygulamanızda hem sizi hem de hastalarınızı çok rahat ettirir.

yerli implant markaları

Yerli İmplant Markaları

Yerli implant markaları ithal olanlara göre bir derece daha uygun fiyatlı bir skala sunuyor. Bu nedenle yerli üretim kaliteli materyaller kullanmanın implant tedavi aşaması bütçenize uygun bir hale getireceği de eklenmelidir. Siz de verimliliği artırmak isterseniz tüm bu detayları göz önünde bulundurmalısınız. Dti son zamanlarda en sık tercih edilen yerli implant markaları arasında yer alıyor. Uzmanınıza bu ürünün kullanılmasını istediğinizi bildirebilirisiniz. Ayrıca ilerleyen aşamalarda bütçe sorunu çıkmaması için kişilerin kesinlikle kendi bütçe aralıklarını uzmanları ile paylaşmaları ve bu konuda en net şekilde bilgi almaları gerekir.

İmplant İşlemleri

Yerli implant markaları kalite kontrollerinden geçtikten sonra ve global manada da kullanım onayı almasının hemen sonrasında kullanıma sunulur. Genel verimliliğe bakıldığı zaman ne derece nitelikli olduğu daha net ve sorunsuz bir biçimde görülüyor. İmplant uygulamasının hemen öncesinde ağız sağlığınızın ve beden sağlığınızın bu işleme uygun olup olmadığı incelenir.

 • Öncelikli olarak kişilerin diyabet ya da kalp rahatsızlığından muzdarip olmaması istenir. Bu hastalıklardan muzdarip olan kişilerin de alan doktorlarından gerekli olan izni alması isteniri. Ancak bir şekilde implant uygulamasına başlanır.
 • Çene kemiğinin implant uygulamasını kaldırabilecek güce sahip olup olmadığı da incelenecektir. Eğer herhangi bir sorun bulunuyorsa çene kemiğinin güçlendirilmesi için de farklı tedavi adımları uygulanabilir.
 • Gerekli olan ölçüler alınır ve kalıp hazırlanır. Esas üretime geçilmeden önce numune hazırlanır. Bu numuneyi denemeniz sağlanır. Numune denemesinde memnun kalıp kalmadığınız tüm unsurları dile getirmelisiniz.

Bu detaylara bakıldığı zaman kalıcı olarak ağız sağlığını geri kazandıracak olan bu tedavi yönteminin uzmanlık ve özen gerektirdiğini de görebilirisiniz.

Revizyon Gerekir Mi?

Yerli implant markaları kapsamında gerekli olan tedavi adımlarının tamamlanmasından sonra sizden ayrıca bir revizyon talep edilmeyecektir. İmplant tedavisinin son dönemlerde bu derece sık tercih edilmesinin asıl sebebi ide kalıcı bir çözüm sunmasıdır. Kişilerin en kısa süre içerisinde sağlıklarına kavuşmaları ve toplumdaki özgüvenlerini kazanmaları için oldukça nitelikli bir alt yapı oluşturulacaktır. Kırılma ya da kök kısmı ile alakalı herhangi bir sorun olmadığı müddetçe kişilerin diş yapısında revizyon yapmasına gerek olmayacaktır.

Bakım Adımlarına Dikkat!

Yerli implant markaları kapsamında tedavi adımlarınızın tamamlanmasının hemen sonrasında bakım adımlarınıza geçiş yapabilirsiniz. Bakım adımlarını sadece uzmanınız tarafından tavsiye edilen ürünler aracılığı ile tamamlamalısınız. Klasik ürünler kullanıldığı zaman diş yapısında çizilmeler meydana gelebiliri. Bu tip sorunların ortadan kaldırılması için detayların tümüne dikkat edilmesi gerekir. Bakım aşamasında hem temizleme hem de en ufak bir hassasiyet ya da ağrı fark edildiği zaman tıbbi müdahale yapılması en temel adımlar arasında yer alıyor. implant markalarına bakıldığı zaman dayanıklılık konusunda yerli markalarımızın da en az global markalar kadar yüksek kalite sundukları da eklenmelidir. En kısa süre içerisinde ağız sağlığınızı yeniden kazanmak için şansınızı yerli implant markalarında deneyebilirsiniz.

Düzenli Kontrollere Devam Edin!

Kişilerde herhangi bir diş ağrısı meydana gelmese dahi olabildiğince nitelikli ve düzenli bir biçimde kontrollerin dişlerde meydana gelen sorunların ortadan kaldırılacağını garanti ettiği görülüyor. Bu alanda sorunların erkenden teşhisi edilmesi ve hızlı bir müdahale imkanının olması ağızda sorunların daha büyük bir hale gelmeden çözülmesini mümkün kılmaktadır. Konunun uzmanı olan diş hekiminize dişinizde hissettiğiniz hassasiyetleri de anında bildirmelisiniz. Bu şekilde implanttan kaynaklanan bir sorun varda bunun için de küçük dokunuşlar yaparak dişin aynı sağlığına yeniden kavuşması için uygun adım atılır.

zimmer implant

Zimmer İmplant

Zimmer implant piyasada en sık kullanılan seçenekler arasında yer alıyor. Sistem özelliklerine bakıldığı zaman ağız yapısı ile tam uyumlu ve anatomik bağlamda daha net sonuçların elde edilmesi için inovasyona devam edildiği görülüyor. Bu alanda fiyat aralığı bağlamında diğer markalara göre bir kademe daha yüksek olsa da size vereceği sonuç bakımından verimliliğin ne derece yüksek olduğu uzmanlar tarafından da onaylanmıştır.

İmplant Tedavisi Nedir?

Zimmer implant ile uygulanacak olan tedavi adımlarına bakıldığı zaman şu hususlar dikkat çekiyor;

 • İmplant tedavisi çene kemiğine gerekli olan kök uygulamalarının bir çivi yardımı ile yapılması manasına gelir. Bu çivinin üzerine de protez sabit bir biçimde yerleştirilir.
 • Hem ağız sağlığınızın hem de bedensel sağlığınızın bu konuda uyumlu olması gerekir. Ancak bu şekilde uzun vadede sorunsuz bir biçimde kullanılacak ve ana diş hissine oldukça yakın bir sonuç elde ediliri.
 • Çene kemiği implant uygulamasının yapılacağı kadar verimli değilse ve sertliğini kaybetmişse implantın öncesinde çene kemiğinin güçlendirilmesi iiçiin gerekli olan tüm önlemler alınacaktır.
 • Ayrıca kalıp ya da şeker rahatsızlığı bulunan kişilerin de öncelikle bu branşların uzmanlarından implant için onay alması gerekir. ancak bu şekilde sorunsuz bir kullanım adımı tamamlanacaktır. Özellikle şeker hastalığı olan kişilerde yara iyileşmesi uzun sürdüğü için bir risk ortaya çıkabilir.

Bu adımların konusunda uzman olan isimler tarafından tamamlanması gerekir. Ancak bu şekilde verimliliği en yüksek dereceye çıkarma imkanını elde edebilirsiniz. Verimliliğin artırılması için tedavi öncesinde genel ağız sağlığı rutininin de incelenmesi ve kontrol edilmesi gerekir.

Doğal Dişe En Yakın Sonuç

Zimmer implant sayesinde doğal dişiniz kadar rahat ve özgüvenli biri biçimde kullanım adımlarını tamamlama imkanınız bulunuyor. Doğal dişin çiğneme kapasitesinden renk uyumuna kadar her bir detayın direkt olarak implantta da kendini göstermesi için gerekli olan önlemlerin her biri alınacaktır. Doğal dişe yakın bir sonucun elde edilmesi adına kişilerin özellikle uzmanlarından talepte bulunması da gerekebilir. Özellikle renk konusunda ana dişlerinize beyazlatma işlemi uygulatarak implant ile doğal diş farkını en aza indirme hakkını elde edebilirsiniz.

Düzenli Kontroller

İmplant adımlarının tamamlanmasının sonrasında sağlığın korunması adına gerekli olan kontrollerin sorunsuz bir biçimde tamamlanması gerekir. Bu gerekli kontrollerin uygulanmasının sonrasında diş sağlığında herhangi bir sorun çıkmadan süreç devam edecektir. Kontrollerde hem implantların sağlık verileri hem de diş eti ve genel ağız kontrolü yapılır. Sorunların bu tür düzenli kontroller ile daha kesif bir hal almadan belirlenmesi sağlanır.

Bakım Adımları

İmplant bakım işlemlerinin uzman tavsiyelerine uygun tamamlanması gerekir. Bakım ürünlerinden kontrol adımlarına kadar her bir noktada uzmanınızın size çizdiği yolu takip etmelisiniz. Siz de verimliliği yüksek seviyeye çekmek için bu bakım adımlarını göz önünde bulundurmalı ve genel ağız sağlığını korumalısınız.

İmplant Ücret Aralıkları Hakkında İnceleme

Zimmer implant sistemine bakıldığı zaman ücretin makul seviyede tutulmasını isteyen kişiler için farklı alternatifler de yer alıyor. Bu markanın sunmuş olduğu kalite ve fiyat aralığının adil olduğu onaylanmıştır. Uzun seneler boyunca tek bir aksaklık dahi yaşanmadan gerekli olan kullanım adımlarının tamamlanması için uygun alt yapı oluşturulmuştur.

Ödemeniz gereken ücret seçmiş olduğunuz uzmana ve kuruma göre de değişim gösterebilir. Tedavi öncesinde fiyat aralıkları hakkında bilgi alma hakkınız bulunuyor. İmplant sürecinde maddi sıkıntı çekmemek adına bu hususları dikkate almak ve tedavi öncesinde gerekli bilgilerin alınması sizin için çok daha verimli ve sorunsuz olacaktır.

nta implant

Nta İmplant

Nta implant ile diş sıkıntılarına en profesyonel şekilde çözüm bulabilirsiniz. Süreç içerisinde sorunsuz bir erişim adımını tamamlamak ve operasyonlarda minimum sorun ile karşılaşmak adına muhakkak birinci kalite materyallerden istifade edilmelidir. Süreç içerisinde sadece implant materyal ve marka seçimine değil aynı zamanda uzman seçimine de dikkat etmelisiniz. Uzman seçimi elde edilecek olan sonucun yetkinliğini direkt olarak etkiler!

Sorunsuz ve Doğal Dişler

Nta implant ile diş sağlığınıza yeniden kavuşma imkanını elde edebilirisiniz. İmplant verilerine bakıldığı zaman ne derece nitelikli olduğunu net bir biçimde görebilirsiniz. Hem dayanıklılığı hem de doğal diş kalitesine yakınlığı ile dikkat çekiyor. Siz de verimliliği artırmak adına seçmiş olduğunuz markanın global manada da onaylanmış olmasına dikkat etmelisiniz. Nta global manada testlerden ve denetimlerden geçirilmiş olumlu sonuç alan implant markaları arasında yer alıyor.

İmplant Tedavisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

İmplant tedavisi ile alakalı olarak kişilerin dikkate alması gereken hususlardan bazıları şu şekilde sıralanıyor;

 • Dişlerin çürümesi ya da kalıcı olarak dökülmesi durumunda kişilerin ağız sağlıklarının yeniden tesis edilmesi için implant yöntemi sıklıkla kullanılıyor.
 • Çene kemiğine eklenecek olan çivi ile beraber yeni bir diş kökü oluşturuluyor.
 • Bu çivi kısmının üzerine protez ekleme adımları tamamlanacaktır.
 • Dişin ana sağlıklı yapısı kadar rahat ve konforlu hissettirecek olan bu dişlerin elde edeceğinizi harika görünüme bir kademe daha katkı sağlayacağından da emin olabilirsiniz.

Bu detaylara bakıldığı zaman verimliliğin ne derece üst seviyede olduğunu görebilirsiniz. Elde edeceğiniz verimlilik bu detaylar da dikkate alındığı zaman sizin için daha kolay ve verimli bir hal alacaktır. Sağlıklı dişlere kavuşmak ve beslenmeden toplum içerisinde özgüven sorunu yaşamamaya kadar her alanda tarafınıza olumlu bir etki sunulacağından emin olabilirsiniz.

Tedavi Ne Kadar Sürer?

Protez gibi uygulamalardan bir kademe daha uzun süren implant tedavisinin sonuç olarak sizin doğal dişleriniz kadar rahat edeceğiniz bir etkiyi içerisinde barındıracağından emin olabilirsiniz. Tedavinin ne zaman biteceği kaç adet implant uygulanacağına ve ağzınızda yer alan diğer sağlık sorunlarına göre değişim gösterir. Ağız sağlığınız için yapılacak olan öncül tedaviler de ödeme listesine ekstra bir kalem olarak eklenecektir.

Renk Düzenlemeleri

Nta implant seçeneklerine bakıldığı zaman verimliliğin ne derece nitelikli olduğu yapılan renk rötuşlarında dahi anlaşılıyor. Protez ile gerçek dişin farklılık arz etmemesi ve bütünsel bir görüntünün elde edilmesi adına muhakkak renk eşitlemeleri yapılır. Protez ana dişin rengine uygun seçilebilir ya da buna alternatif olarak ana dişlerde proteze uyum sağlaması için renk beyazlatma adımlar uygulanır. Renk beyazlatma adımının ayrı bir ücret kalemi olarak tedavi ücret aralığına ekleneceğinin de ayrıca belirtilmesi gerekir. Renk düzenlemelerinde sorun yaşamamak adına düzenli olarak bakım yaptırmak ve eşitsizlikleri ekstra işlem adımları ile sorunsuz bir hale getirmek sizin için çok daha mantıklı olacaktır.

Bakım Adımlarına Dikkat!

Nta implant kapsamında inceleme yapıldığı zaman elde edilecek olan sonucun olumlu bir hal alması için bakım adımının ne derece önemli olduğunu görebilirsiniz. Uzmanınızın tavsiye ettiği aralıklar ile hekim kontrolünüze katılmalısınız. Bu kontrollerde sorunlar henüz ilerlemeden fark edilir. Bu şekilde elde edilecek olan verimlilik maksimum dereceye çıkacaktır. Siz de bakım adımlarını sorunsuz bir biçimde tamamlayabilmek adına implant kullanımına özel olarak tavsiye edilen ürünlerden yardım almalısınız. Bu alanda klasik diş bakım ürünlerinin kullanılmasının implant bakım adımlarında sıkıntı çıkarabileceğinin de ayrıca dikkate alınması gerekiyor.

osstem implant

Osstem İmplant

Osstem implant şu ana kadar kullanılan en verimli implant parçalarının üretildiği firmadır. Bu ürünlere bakıldığı zaman özellikle ürün kalitesi bağlamında ne derece üst seviyede olduğunu siz de görebilirsiniz. Kora yapımı olan bu markanın üretim safhalarında büyük bir özen gösterilir. Defalarca yapılan kontrollerin sonrasında ürünlerin piyasaya sunulmasına karar verilir. Ağız ve diş sağlığı için bu tür marka seçim detaylarının muhakkak göz önünde bulundurulması gerekir.

Sağlıklı Seçimler

Osstem implant kapsamında hem deri ile uyum hem de uzun ömürlülük konusunda harika bir fırsat sunuluyor. Kişilerin elde edecekleri verimliliğin yükselmesi için diş dayanıklılığının maksimum seviyeye çıkması adına detaylı incelemeler yapılıyor. Elde edeceğiniz verimlilik bu şekilde bir hayli memnuniyet veren bir hal alacaktır. Sağlıklı seçimler yapılırken aynı zamanda bu implantı uygulayacak olan kişilerin de alanında yetkin olması gerekiyor. Uzman seçimi sırasında da en az banka seçimi kadar dikkatli olmalısınız.

Araştırma Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor!

Osstem implant tarafından araştırma geliştirme çalışmaları devam ediyor. Bu noktada diş eti ile daha uyumlu ve çok daha dayanıklı bir sistemin geliştirilmesi adına büyük çaba sarf ediliyor. Özellikle 2026 senesine kadar üretilecek olan ürün gamı ile beraber dünya listelerinde bu konuda lider firma olacağı da dile getiriliyor. Elde edilecek olan rahatlığın ve dayanıklılığın artırılması için geliştirme süreci tüm imkanlar seferber edilerek devam etmektedir.

İmplant Avantajları Nelerdir?  

Osstem implant sayesinde neredeyse ana dişiniz kadar rahat bir çiğneme imkanı elde ederken aynı zamanda sağlıklı bir hisse de kavuşabilirsiniz. Kısa bir süre çerisinde implant avantajlarından faydalanarak en yüksek verimliliği elde etme ve sanki diş sağlığı sorunları yaşamamışsınız gibi harika bir dokuya kavuşabilirsiniz.

 • İmplantın en temel ve sevilen özelliği ana diş hissi vermesi ve sanal bir kök yaratılmasıdır.
 • Protezler gibi takılıp çıkan değil sabit bir yapıya sahiptir.
 • Daha öncesinde protez kullanan kişilerin bu seçimlerinin yerini alan implant seçenekleri elde edilecek olan çiğneme adımlarını çok daha nitelikli bir hale getirecektir.

Bu detaylara bakıldığı zaman protez dişlere göre daha avantajlı bir yapının geliştirilmiş olması da dikkat çekiyor. Sağlık koşullarınız ve maddi birikiminiz el veriyorsa kesinlikle implant avantajlarından yararlanmalısınız.

Fiyat Aralığı Nedir?

Bu alanda fiyat aralığı kullanılan materyale ve uygulamayı yapacak olan uzmana göre değişim gösterecektir. Bu implant adımının öncesinde ağız sağlığı ile alakalı herhangi bir tedavi yapılması gerekiyorsa bu da ek bir kalem olarak sisteme dahil edilecektir. Sizin ihtiyaç duyduğunuz implant sayısına göre de değişim gösteren bir durum söz konusudur. Bu alanda uzmandan yardım almak ve tedavi sonrasında fiyat analizi yapmak çok daha mantıklı olacaktır. Kişilerin özellikle elde edecekleri rahatlık göz önünde bulundurulduğu zaman ödenecek olan tutarın bir önemi kalmıyor!

Bakım Aşamasına Dikkat!

Kişilerin implant bakımı sırasında uzmanların belirtmiş olduğu tüm detaylara dikkat etmesi gerekiyor. Bu alanda bakımda sadece doktorun tavsiye ettiği materyallerin kullanılması çok daha verimli olacaktır. Bakım aşamasının keyifle tamamlanması ve ağız sağlığının korunması adına kesinlikle tercih edilen ürünlerin hem diş hem de diş eti sağlığına uygun seçilmesi gerekir. Elde edilecek olan verimlilik bu şekilde çok daha kolay bir hal alacaktır! Kore yapımı olan Osstem impolant ürünlerinin nasıl bir bakım aşamasına tabi tutulması gerektiği ile alakalı olarak uzmanınız sizi kısa bir süre içerisinde bilgilendirecektir. Ayrıca düzenli ağız sağlığı muayeneleri ile bu süreci daha nitelikli kılabilirsiniz.

implant ücretleri

İmplant Ücretleri

İmplant ücretleri incelendiği zaman klasik protezlere göre daha yüksek olduğunu siz de görebilirsiniz. Bu alanda herhangi bir sorun yaşanmaması için uzman seçimi ve materyal seçimi konusunda farklı skalalar oluşturulmuştur. Bütçenize hangi ürünün kullanımı daha uygun ise ondan yana seçiminizi kullanarak uzmanınızdan da bu yönde talepte bulunabilirsiniz. Elde edilecek olan verimlilik bu şekilde maksimum dereceye çıkacaktır.

İmplant Ücretleri Hakkında İnceleme

İmplant ücretleri kapsamında inceleme yapıldığı zaman hem sizin seçmiş olduğunuz implant çeşidine hem de bu işlemin öncesinde ağzınızda uygulanacak olan ek tedavilere göre ödemeniz gereken tutarda değişimler meydana gelebilir. Bu tür sorunlar yaşanmaması için direkt olarak bütçenize uygun aralıkta olan hekimler ile iş birliği kurmalısınız. Ayrıca ağız sağlığı kapsamında belirli aralıklar ile kontrolleri yaptırmak sizin için elde edilecek olan verimliliği yüksek seviyeye çekecektir. Sorunlar daha da büyümeden çözüleceği için maddi bakımdan da size külfet olmayacaktır.

İmplant Uygulama Adımları

İmplant ücretleri kapsamında gerekli olan incelemelerin sonrasında uygulama süreci hakkında bilgi sahibi olmalısınız;

 • İmplant uygulamaları kişilerin genel sağlıkları ve ağız yapıları uygun ise tamamlanabiliri.
 • Genel olarak kalp rahatsızlığı geçiren ve ileri seviyede şeker hastalarının implant tedavisine girilmesini çok önermemekteyiz.
 • Bu alanda illa tedavi yapılacak ise diğer branşlar ile iş birliği içerisinde ve onay alarak adımların tamamlanması daha mantıklı olacaktır.
 • Çene yapınızın implant için uygun olmasına da ayrıca dikkat etmelisiniz. Çene yapısında herhangi bir şekilde implant uygulaması sıkıntılı bir hal alırsa süreç ek tedaviler ile desteklenecektir.
 • İmplant vida aşamasının tamamlanması için öncelikle çene kemiği güçlendirilir bunun sonrasında implant uygulamasına geçilir. Bu da fiyat aralığına yansıyacaktır.

Tüm bu adımların konusunda uzman olan kişiler tarafından yapılması gerekir. Hekim seçimi operasyon üzerinde büyük önem arz eder. Daha öncesinde bu alanda işlem gerçekleştirerek olumlu yorum almış olan hekimlerden yana tercihinizi kullanmanız sizin için daha verimli biri hal alacaktır!

Ana Dişinize En Yakın Sonuç

Görünüm ve kullanım adımları bakımından verimliliğin en yüksek dereceye çıkması için implant tedavisi en doğru seçim olacaktır. Bu alanda göz atılması gereken ana nokta kesinlikle renk ve şekildir. Şekil kalıp yardımı ile anında alınır. Renk tonunun doğallığı konusunda da ayrıca bir çaba sarf edilmesi gerekir. bu şekilde süreç daha sorunsuz bir hal alacaktır.

Bego İmplant Türü

İmplant ücretleri incelendiği zaman en yüksek seviyede olan çeşitlerin başında Bego geliyor. Bu çeşitlere bakıldığı zaman özellikle Alman yapımı olması ve dayanıklılığının üst seviyede olması fiyatın da yüksek olmasına sebebiyet vermiştir. Elde edilecek olan verimliliğin artırılması için özel biri çaba sarf edilmekte ve ağzın anatomik yapısı ile tam uyumlu implantların oluşturulması için adım atılmaktadır. Bego sizin için yüksek verimliliği beraberinde getirirken aynı zamanda ana diş rahatlığına en uygun olan seçeneklerden biri olduğunun da dile getirilmesi gerekir. Ana diş rahatlığının elde edilmesi için inovasyon çalışmalarına sürekli olarak devam edilmektedir.

Bakım Adımları Nasıl Tamamlanmalıdır?

İmplant uygulamasının kritikliği kadar bakım adımlarının nasıl tamamlanması gerektiği de büyük önem arz ediyor. Bu noktada uzman görüşü sizin için esastır. Hangi bakım malzemelerinin kullanılması gerektiği de bizzat uzmanınız tarafından bildirilecektir. Sadece bakım adımında değil aynı zamanda düzenli kontrollerde de çok hassas olmalısınız. Düzenli kontrollerin eksiksiz bir biçimde tamamlanması için doktorunuzun önerilerine uymalısınız. Bu şekilde hem implantlarda hem de genel ağız sağlığında bir sorun meydana gelmemesi için uygun müdahaleler anlık biçimde tamamlanacaktır.

implant ücretleri ne kadar

İmplant Ücreti Ne Kadar?

İmplant ücreti ne kadar; diş hekimlerine gelen en yaygın soruların başındadır. Bu sizin ağız sağlığınıza, kullanılacak olan implant türüne ve uzmanınıza göre değişim gösterir. Bu alanda net bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Her kişinin hem kendi ağız sağlığına uygun hem de nitelikli bir erişim adımını tamamlayabilecekleri implant türü bulmaları mümkündür. Yerli ve yabancı birçok farklı seçenek bulunuyor. Hangisi sizin için daha uygunsa seçiminizi ondan yana kullanabilirsiniz. Bu alanda uzmanınız ile beraber karar almak sizin için daha verimli olacaktır.

İmplant Türleri Hakkında İnceleme

İmplant ücreti ne kadar sorusunun yanıtını en net etkileyen unsurlardan biri olan implant seçim adımlarında kişilerin ayrıca dikkatli olması gerekiyor. Global manada onaylanmış olan seçeneklerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Yerli markalarımızın fiyat bakımından ithal ürünlere göre bir kademe daha uygun olduğu da dile getiriliyor. Siz de seçim adımında uzmanınız ile bütçenizi ve isteklerinizi paylaşarak en doğru seçimi yapma yolunda bir adım atabilirsiniz.

İmplant Aşaması

İmplant ücreti ne kadar sorusunun yanıtını verdikten hemen sonra bu sürecin nasıl gelişeceği ile alakalı da bilgi sahibi olmalısınız. Sürece bakıldığı zaman dikkat çeken hususlar;

 • İmplant aşamasına göz atıldığı zaman çene kemiğine titanyum bir vida ile sanal bir kök oluşturma işlemi olduğunu görebilirsiniz. Bu kökün oluşturulması için çene kemiğinizin kesinlikle sağlam olması gerekir.
 • Çene kemiği kapsamında herhangi bir güçsüzlük tespit edilirse bunun hemen öncesinde kişilerin çene kemiklerindeki hasarın giderilmesi ve implanta hazır bir hale getirilmesi sağlanır.
 • İmplant tedavisinin öncesinde ağız sağlığınızın bu operasyona uygun bir hale getirilmesi için çaba sarf edilir.

Bu detaylara bakıldığı zaman kişilerin özellikle dikkat çeken bir sistem sunduğu ve ağız sağlığının kalıcı bir biçimde düzeltilme imkanı sunduğu da görülüyor. Tabi ki tüm bu adımların sadece konunun uzmanı olan hekimler tarafından tamamlanması gerekir. Birçok yabancı implant markası ürünlerini kullanacak olan hekimleri biri dizi eğitimden geçiriyor. Bego buna en net örneklerden biri olacaktır.

Bakım Sürecine Dikkat!

İmplant ücreti ne kadar konu başlığı kapsamında kişilerin özellikle bakım adımlarına da dikkat etmesi gerekir. Bakımın düzenli olarak yapılmadığı vakalarda kişilerin implant sağlıklarında da sorun çıkabilir. Normal koşullarda implant kalıcı bir tedavidir ve yenilenmesine gerek duyulmaz. Bakım adımının nitelikli şekilde yapılmadığı durumlarda ise bu tür bakım sorunları meydana gelebilmektedir. Uzmanınızın bu alanda sizin için önermiş olduğu ürünler aracılığı ile bakımı tamamlamalısınız. Klasik market ürünleri ile bakım yapılması durumunda implant protezinde uzun vadede hasarların meydana gelmesine sebebiyet verebilirsiniz.

Özgüveninizi Yeniden kazanın!

Kişilerin özgüvenlerini yeniden kazanmaları için uygun bir alt yapı oluşturulacaktır. Diş sebebi ile toplum içine girmekten, gülmekten ya da konuşmaktan imtina eden kişilerin tüm bu sorunlarına bir çözüm getirilmesi için çaba sarf edilir. Sadece çiğneme fonksiyonlarını değil aynı zamanda diş sağlığınız ile beraber kaybetmiş olduğunuz özgüveninizi de yeniden yakalama imkanını elde edeceksiniz. Ana dişiniz kadar rahat edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Düzenli Kontrollere Devam!

Kişilerin diş sağlıklarının kalıcı bir biçimde koruma altına alınması için düzenli olarak hekim kontrollerine devam edilmelidir. Diş sağlığı kesinlikle ihmale gelmez. Hele ki bu tür bir implant adımının tamamlanması durumunda diş sağlığının kalıcı olarak korunması için bu kontrollerin eksiksiz bir biçimde yapılması gerekir. En kısa sürede verimliliği en yüksek dereceye çıkarabilir ve olası sorunları da erkenden teşhisi ederek tedavi adımının daha kolay olmasını sağlayabilirsiniz.

implant fiyatları ve markaları

İmplant Markaları ve Fiyatları

İmplant markaları ve fiyatları incelendiği zaman yerli firmaların fiyat bakımından daha makul olduğu görülüyor. Özellikle Dolar kurunun çok yüksek seyretmesi sebebi ile ithal olan ürünlere ulaşmak bu sene bir kademe daha zor bir hal almıştır. Sürecin verimliliğini en yüksek dereceye çıkarmak için hem sizin ağız sağlığınıza uyumlu hem de bütçenizin karşılayabileceği bir ürün bulmak sizin için daha kolay olacaktır. Bego, Osstem, Zimmer bunlardan sadece bazılarıdır. Marka seçim aşamasında hem ülkemizde hem de global manada kullanımının onaylanmış olmasına dikkat etmelisiniz. Tüm bu detayların göz önünde bulundurulması ile tedavi aşamasına başlanmalıdır. Normal koşullarda oldukça maliyetli bir tedavi adımı olsa da son senelerde üretilen yerli implant materyalleri ile beraber daha erişilebilir bir hal almıştır.

Konunun Uzmanı ile Çalışın!

İmplant markaları ve fiyatları konusunda inceleme yaparken aynı zamanda tedavi olacağınız hekimin eğitim seviyesi ve yetkinliği hakkında da bilgi sahibi olmalısınız. İmplant aşaması hakkında gerekli olan tüm detaylara hakim ve mümkünse bu alanda tecrübeli isimleri tercih etmelisiniz. Uluslar arası firmalardan bu konuda sertifika alan doktorların yetkinliği daha yüksek olacaktır. Uzman seçimi sırasında daha öncesinde aynı hekimden yardım alan kişilerin ne yorum yaptıklarına da bit göz atabilirsiniz.

Neden Daha Pahalı?

İmplant markaları ve fiyatları incelendiği zaman diğer diş tedavilerine göre bir kademe daha pahalı olduğu net şekilde görülüyor.

 • Bu pahalılığın asıl sebebi ise kişilerin sorunlarının kalıcı olarak ortadan kaldırılmasıdır.
 • Diş sorunları yaşayan ya da diş dökülmesinden muzdarip olan kişilerin diş hekiminden bu şekilde bir yardım alması ile beraber ana dişiniz kadar sağlam ve rahat bir başlangıç yapabilirsiniz.
 • Görünüş bakımından doğal dişlerinizden ayırt edilmeyecek şekilde nitelikli bir görünüm elde edilecektir.

Bu alanda bir renk uyumsuzluğu meydana gelirse protezin renginde daha doğal oynamalar yapılabilir ya da bunun yanı sıra ana dişinize beyazlatma adımları uygulama gibi bir imkanınız da bulunuyor.

Bakım Adım

larını İhmal Etmeyin!

İmplant markaları ve fiyatları incelenirken operasyon sonrası bakım adımlarını da gözden kaçırmamalısınız. Kesinlikle bakım adımlarının dikkatli biri biçimde incelenmesi gerekir. Düzenli kontroller bu sürecin olmazsa olmaz parçasıdır. Özellikle bakım adımlarını tamamlama aşamasında uzmanın size vermiş olduğu bakım ürünü önerileri ile bir rutin hazırlamalısınız. Bu rutin sizin için hem diğer dişlerinizin sağlığını koruyacak hem de implant tedavisinin uzun ömürlü olması için bir fırsat yaratacaktır. Düzenli olarak yapılan kontroller sayesinde dişte bir sıkıntı meydana geldiği zaman bu durumun daha vahim bir hal almadan anında giderilmesi için fırsat verilmektedir. Aynı uzmana gerekli olan kontroller tamamlatılmalıdır. Bu şekilde sorunların tespit edilmesi daha kolay olacaktır.

Kimlerin İmplant Yaptırmasına Sakıncalı Deniliyor?

İmplant uygulamasının tamamlanması için bedensel rahatsızlığınızın en azından hayati boyutta olmaması gerekiyor. Kalp rahatsızlığı geçiren ya da şeker hastalığından muzdarip olan kişilerin implant tedavisi alabilmesi için öncelikli olarak kendi branş doktorlarından bu tedavi için onay alması gerekir. Hem enfeksiyon riski hem de şeker hastalarının yaralarının bu süreç içerisinde çok daha zor iyileşmesi süreci daha sıkıntılı bir hale getirecektir. Gerekli tedbirler alınarak tedavi adımları tamamlanırsa bu sorunlar da bertaraf edilecektir.

Materyal Tercihi

İmplantın yapılacağı materyallerin anatomik yapı ile uyumlu olması gerekir. Bu alanda global manada yapılan kontrollerden ve denetimlerden olumlu yanıt almayan ürünlerin tercih edilmemesi öneriliyor. Aksi takdirde daha büyük sorunlara sebebiyet verebilirsiniz. Materyal tercihinde sizi doktorunuz net şekilde yönlendirir.

implant diş fiyatı

İmplant Diş Fiyatı

İmplant diş fiyatı skalasına bakıldığı zaman diğer protez seçeneklerine göre bir kademe daha yüksek olduğu görülüyor. Kişilerin elde edecekleri verimliliğin en yüksek seviyeye çıkması için özel bir alt yapı oluşturulmuştur. Her kişinin özellikle kendi diş yapıları ve bütçelerine uygun bir seçim yapmaları için skala geniş tutulmuştur. İthal markalardan yerli markalara kadar birçok farklı implant seçeneği bulunuyor.

Diş Fiyat Seçenekleri ve Tedavi Masrafları

İmplant diş fiyatı kapsamında daha bütçenize uygun bir seçim yapmak isterseniz seçmiş olduğunu ürünün yerli üretim olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca seçmiş olduğunuz ürünleri uygulayacak olan hekimin de bu alanda hem eğitimli hem de sertifikalı olması gerekir. Birçok yabancı marka ürününü kullanacak olan hekimlere bu konuda gerekli olan eğitimleri de eksiksiz bir biçimde veriyor. Bego bu markalardan sadece bir tanesidir.

İmplant Tedavi Adımları Nelerdir?

İmplant diş fiyatı kapsamında gerekli olan incelemelerin yapılmasının hemen sonrasında tedavi adımları ve ön muayene başlayacaktır. Bu süreçte genel sağlığınızda diyabet ya da kalp sorunu olmaması gerekir. Eğer varsa dahi bu konuda uzmanınızdan onay almalısınız. Diyabet hastalarına bu tür operasyonların önerilmemesinin asıl sebebi kişilerin açık yaralarının kapanmasının ve iyileşmesinin çok daha uzun sürmesidir. Bu tür detaylar da göz önünde bulundurularak süreç devam ettirilmelidir.

 • Tedavi aşamasında çene kemiğine vida montajının yapılabilmesi için çene kemiğinin belirli bir dayanıklılık seviyesinde olması gerekir.
 • Ancak bu şekilde yapılan implant işlemi başları ile sonuçlanacaktır. Bunun yanı sıra eğer güçsüz biri çene kemiği mevcut ise bu kemiğin güçlendirilmesi için de gerekli olan tüm önlemler alınır.

İmplant tedavi adımlarına bakıldığı zaman kontrollerin düzenli olmasının ne derece önemli olduğu da görülüyor. Siz de tek bir tık ile hızlı ve güvenli biçimde ağız sağlığınızı yeniden kazanabilirsiniz. Uzman kontrollerinde hem implantların genel işlevselliği hem de ağzınızda yer alan diğer dişlerin ve diş etinin sağlığı bağlamında gerekli olan tüm kontroller eksiksiz bir biçimde tamamlanacaktır.

Doğal Dişlerinizi Yeniden Kazanın!

İmplant sayesinde doğal dişlerinizi kadar etkili bir duruş kazanacaksınız. Hem çiğneme fonksiyonlarında hem de özgüven ve dış görünüm bakımından harika bir sonuç alınacağından emin olabilirsiniz. Hatta dişlerinizin bir kısmının protez bir kısmının ana diş olması durumunda renk eşitsizliği olmaması adına gerekli olan tüm önlemler alınıyor. Siz de kısa bir sürede uzmanınızdan beklediğiniz renk tonundan diş şekline kadar beklentilerinizi iletebilirsiniz. Genel ağız sağlığınız ile uyuşması durumunda herhangi bir sorun çıkmadan uygulama adımı tamamlanacaktır.

Bakım Adımlarına Dikkat!

İmplant diş fiyatı kadar bu dişin bakım adımlarına da dikkat edilmesi gerekir. Ancak bu koşulla kişilerin yaptırdıkları tedavinin uzun ömürlü olması mümkün kılınacaktır. Elde edilecek olan verimliliğin maksimum dereceye çıkması adına sadece uzmanınız tarafından size önerilen ürünleri kullanmalısınız. Günlük kullanım için tasarlanmış olan ürünlerin diş sağlığı için uygun olmadığı da ayrıca uzmanlar tarafından belirtilir. İmplant uygulaması sonrasında hangi fırçanın ve temizlik ürünlerinin kullanılması gerektiğine uzmanınız karar verir.

İmplantta Revizyon Gerekiri Mi?

Bir kırılma ya da kök kısmında bir sorun meydana gelmediği durumlarda ayrıca bir revizyon meydana gelmeyecektir. Aynı implant ile gerekli olan bakım ve kontrol adımlarını tamamlayarak süreci tamamlayabilirisiniz. Bu tedavinin en sevilen unsurlarının başında kalıcı bir etkisinin olmasıdır. Sürekli olarak aynı operasyonlardan geçme gibi bir sorun meydana gelmeyecektir. Kalıcı bir zarar gelmemesi için kırılma ya da çene kemiğine gelecek olan darbelerden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor.

en iyi implant markası

En İyi İmplant Markası

En iyi implant markası seçimlerini yerli ya da yabancı firmalar arasından yapabilirsiniz. Fiyat analizleri yapıldığı zaman genel olarak yerli markaların fiyat aralıklarının bir derece daha uygun olduğu net şekilde görülüyor. Elde edilecek olan verimliliğin artış göstermesi için sorunsuz bir tedavi süreci başlatılmalıdır. Bu süreçte alanında uzman olan hekimlerden yardım almalısınız. Daha öncesinde tedavi ettiği hastaların da olumlu yorumlarını alan hekimler ile iş birliği yapmalısınız.

İmplant Markası Tercihi ve Kalite

En iyi implant markası seçimleri yapılırken kişilerin istifade edebilecekleri seçimlerin başında Bego, Nti, Zimmer gibi seçenekler gelmektedir. Bu seçenekler kapsamında dilerseniz fiyat dilerseniz de kalite konusunda detaylı incelemeler yapabilirisiniz. Hem ağız sağlığınıza uygun hem de direkt olarak genel kaliteyi koruma altına alacak ve bütçenize uygun bir tercih yapmanız gerekiyor. Elde edilecek olan verimlilik bu şekilde maksimum dereceye çıkacaktır. Markaların hem ülkemizde hem de global manada onaylanması gerekir. Bu kalite onayını almayan firmalar ile kesinlikle iş birliği yapılmamalıdır. Uzmanınız bu konuda hangi firmalar arasından seçim yapılması gerektiği ile alakalı size gerekli olan yönlendirmeleri de sunacaktır.

İmplant Müdahale Süreci Hakkında İnceleme

İmplant müdahale süreci ile alakalı olarak dikkate alınması gereken detaylar;

 • İmplant müdahale süreci kapsamında öncelikle diş köklerinin verimli olup olmadı konusunda incelemeler yapılır. Ağız sağlığının implant tedavisine uygun olup olmadığı kontrol edilir.
 • Özellikle çene kemiğinin implant için kontrol edilmesi gerekir. Bu operasyon için gerekli görülürse güçlendirme adımları da tamamlanabilir.
 • İmplant kullanım adımlarına bakıldığı zaman diyabet hastalarının bu operasyonu geçirmek için kendi dahiliye uzmanlarından onay alması gerekir. Şeker hastalarının yaraları genel olarak geç iyileştiği için ilerleyen aşamalarda sorun yaşamamak adına bu tür önlemler alınır.
 • İmplant kullanım sürecinde çene kemiğine bir vida monte edilir. Bunun üzerine de protez takılır.
 • Sürece bakıldığı zaman özellikle diş yapısının doğala en yakın versiyonda olduğunu görebilirsiniz.

Bu hususlar sizin için uzmanınızın yönlendirmesi ve uyarıları ile tamamlanacaktır. Gerekli görüldüğü durumlarda diğer branşlar ile de iş birliği içerisinde süreci tamamlama imkanını elde edebilirsiniz.

Renk Ayarlamaları

Daha doğal ve sorunsuz bir görünümün elde edilmesi için renk konusunda dahi gerekli olan tüm denetimler yapılır ve görünümün kusursuz bir hale gelmesi için uygun alt yapı oluşturulur. Renk ayarlamaları kapsamında dişlere beyazlatma işlemi de uygulanabilir.

Bakım Süreci Oldukça Önemli!

En iyi implant markası seçimi sonrasında operasyonun tamamlanmasının hemen sonrasında bakımın düzenli bir biçimde yapılması gerekir. Bakım sadece implant tedavisi sırasında değil yanı zamanda rutin ağız sağlığı için de gereklidir. Bu aşamada sadece implant tedavisi görmüş olan kişilerin kullanacakları bakım ürünlerine uzmanların karar vermesi daha mantıklı ve verimli olacaktır. Elde edilecek olan verimlilik sizin için bu nitelikli ürünler ile daha verimli hale gelir. Ürün seçim adımları sırasında kişilerin klasik günlük ürünleri kullanmaları implantın kalitesinde deformasyonların meydana gelmesine de neden olabiliyor.

Düzenli Kontrollere Dikkat!

En iyi implant markası incelemesi yapılırken aynı zamanda kontrolleri de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bu kontrollerin yapılma aşaması sırasında özellikle dönemsel olarak tekrarlanmasına dikkat etmelisiniz. Diş ya da diş eti yapısına meydana gelen sorunların erkenden tespit edilerek sorunsuz bir biçimde tedavi edilmesi ve sorunların daha fazla büyümeden giderilmesi için uygun alt yapı şekillendirilmiştir. Sadece implantlı olan dişlerde değil aynı zamanda sağlıklı diş yapılarında da bu kontroller büyük önem arz ediyor.